Načelnik Općine Kloštar Podravski Siniša Pavlović ovih je dana potpisao ugovor s ministarstvom

Za rekonstrukciju i opremanje igrališta stiže 28.500 eura

Načelnik Općine Kloštar Podravski Siniša Pavlović s ministricom Nikolinom Brnjac u Ministarstvu turizma i sporta potpisao je ugovor vrijedan 28.500,00 eura namijenjen za sufinanciranje rekonstrukcije i opremanja nogometnog igrališta u Kloštru Podravskom.

-Sredstva će biti utrošena na zamjenu kompletnog travnjaka uz izvedbu automatskog navodnjavanja i svih potrebnih radova koji tome prethode. Također, novac ćemo iskoristiti za nabavu novih golova i mreža – istaknuo je Pavlović čija je općina i peta u Hrvatskoj po izdvajanjima za planiranje i razvoj sporta.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Patuljan iz Pustakovca slavio

Ulovili 123 šarana teških 770 kilograma

Plivači Šoderice osvojili tri medalje

Marić i Patrčević Lončarić zlatni, Treščec srebrni na otvorenju Kupa Hrvatske

Košarka 3x3

Radnik osvojio zlato i srebro na Crosscity Buckets turniru