Zaključili sezonu: Mlatili se pijani na igralištu u podravskom mjestu

Noćas oko 1 sat, doznajemo u policiji, na igralištu u Ždali došlo je fizičkog sukoba između dvojice pijanih.

-Došlo je do sukoba 41-godišnjaka pod utjecajem alkohola od 2,32 promila i 17-godišnjaka pod utjecajem alkohola od 1,10 promila. U događaju je 41-godišnjak lakše ozlijeđen, a 41-godišnjak je i smješten u posebnu prostoriju policije do otrježnjenja. Protiv obojice bit će pokrenut prekršajni postupak – navode u policiji.

Foto ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zanimljivosti

Instruktor vožnje otkrio trik uz pomoć kojeg će i najgori vozači savršeno bočno parkirati

POGLED S BILOGORE

O poveznicama između Narodnog fronta Judeje i Hrvatske seljačke stranke

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su