Zaustavili vozača koji je vozio s gotovo tri promila, dobio kaznu zatvora

Iz Policijske uprave koprivničko-križevačke doznali smo kako su na Prekršajni odjel Općinskog suda u Koprivnici doveli 52-godišnjeg vozača koji je u subotu, 8. listopada u 19.52, upravljao osobnim automobilom pod utjecajem alkohola od 2,96 promila.

Vozač je kažnjen novčanom kaznom od 1300 kuna, kaznom zatvora od 15 dana uvjetno na godinu dana. Također, dobio je zabranu upravljanja vozilima B kategorije na razdoblje od šest mjeseci.

FOTO: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SREDIŠNJI DOGAĐAJ PICOKIJADE

Legendu o Picokima oživjelo 400 glumačkih amatera u režiji Krešimira Dolenčića

Jeste li znali?

Evo koliko vode u eurima mjesečno trošite ako se tuširate 10 minuta dnevno

LOVAČKA UDRUGA SRNJAK PROSLAVILA 80. ROĐENDAN

Lovce muče čagljevi, ali i složena administracija u gospodarenju lovištem