EMOTIVNI OPROŠTAJ ŠKOLE NOGOMETA OD TRAGIČNO PREMINULOG 14-GODIŠNJAKA

“Zauvijek ćemo te se sjećati po tvojoj toplini, pozitivi, odanosti i ljubavi prema našem klubu”

Ludbreški kraj zavijen je u crno nakon nesretnog događaja u kojem je život izgubio dječak (14) iz Selnika, naselja nedaleko od Ludbrega. “Izrazito pristojno i drago dijete”, opisali su ga u nevjerici šokirani mještani, a jutros se od 14-godišnjaka oprostio i lokalni nogometni klub za koji je igrao.

“Nevjerojatno drag i pristojan dečko zauvijek je otišao na nebeske tribine, a nama ostavio tugu, šok i prazninu. Zauvijek ćemo te se sjećati po tvojoj toplini, pozitivi, odanosti i ljubavi prema našem klubu. Hvala ti što si upotpunio naše živote iako dalje nećemo pisati zajedničke nogometne balade. Čuvaj nas s nebeskih visina i vidimo se opet. Škola nogometa izražava najiskreniju sućut obitelji, prijateljima i poznanicima”, emotivna je poruka Nogometnog klub “Podravina” iz Ludbrega.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su

PRVO JE VIKLA NA NJEGA I VRIJEĐALA GA

Pijana žena istukla muža u vikendici: “Kurviš, prodo si me svima!”

NESREĆA SE DOGODILA U SRIJEDU

Žena na koju je naletio kamion preminula u bolnici