Završila Ljetna škola, u pripremi nove radionice

Završila je još jedna Ljetna škola tehnike u Ludbregu. Sredinom kolovoza odrađene su posljednje radionice s djecom koja su se imala priliku upoznati i okušati u različitim aktivnostima.

Dok se novi ciklus radionica priprema za iduće praznike, iz Zajednice tehničke kulture grada Ludbrega spremaju se na ozbiljni rad u područjima za koje su specijalisti: elektronika, robotika i radiokomunikacije.

Na Facebooku su redovno izvještavali o svojim aktivnostima, a jedna od posljednjih aktivnosti bila je tzv. foxoring – vrsta radiogoniometrije koja kombinira i orijentacijsko trčanje. Iz Zajednice podsjećaju kako će djeca moći najesen upisati različite sekcije.

Foto: Zajedniica tehničke kulture (Facebook)

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Plavi ožujak – pregledaj se za život

Besplatni savjeti i edukacija o prevenciji raka debelog crijeva u subotu pred tržnicom

Svaki će dobiti 50 eura

Uskrsnicu će dobiti 427 građana, isplatit će im se ukupno 21.350 eura

dr. maja blažeković o KME i lajmskoj bolesti koje prenose krpelji

Najčešće obolijevaju šumski radnici, poljoprivrednici, vojnici, vatrogasci i izletnici. Ovo su prvi simptomi