DOLIJALI PONAVLJAČI PROMETNIH PREKRŠAJA

Završili u zatvoru, vozila im oduzeta

Na Prekršajni odjel Općinskog suda u Bjelovaru na Štefanje je doveden 42 – godišnji ponavljač prometnih prekršaja, koji je u 3 sata ujutro u Cirkveni vozio kamion pod utjecajem alkohola od 2,22 promila.

“Zbog počinjenja istovrsnih prekršaja od vozača je privremeno oduzeto vozilo kojim je upravljao. U žurnom prekršajnom postupku sud je vozaču odredio zadržavanje od 15 dana i predan je u zatvor u Bjelovar, dok će odluku o privremeno oduzetom vozilu donijeti naknadno”, priopćila je jutros policija.

Također, 26. prosinca na Prekršajni odjel Općinskog suda u Koprivnici doveden je 66 – godišnjak koji je u 9:20 sati u Đurđevcu vozio auto za vrijeme kada mu je vozačka dozvola poništena radi prikupljenih 12 negativnih prekršajnih bodova.

“Zbog počinjenja istovrsnih prekršaja od vozača je privremeno oduzeto vozilo kojim je upravljao.U žurnom prekršajnom postupku vozilo je vraćeno vlasniku, a vozač je kažnjen kaznom zatvora od pet dana i predan u zatvor u Bjelovar”, navode iz Policijske uprave koprivničko – križevačke.  

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

POLICIJA JE I OVOG VIKENDA POJAČANO NADZIRALA PROMET

Najpijaniji 61-godišnjak s 1,96 u Botovu, najbrži jurio s 163 km/h Žabnom

ROMANSA ZAVRŠILA KAZNENOM PRIJAVOM

Godinu i pol dana vjerovala muškarcu s interneta, uplatila mu 18.000 eura

U MOLVARSKOM MARIJINOM SVETIŠTU

FOTO/VIDEO Proslavili Malu Gospu, misu služio novi kapelan kojeg je za svećenika zaredio papa Lav XIV