Zekić danas uoči Istre: Igrači će odmarati dva tjedna, za mene ga neće biti…

Slaven Belup danas igra posljednju utakmicu sezone, na gostovanju u Puli kod Istre. Farmaceuti su prvenstvo zaključili na sedmom mjestu. Trener Zekić kazao je kako su i umorni i prorijeđeni, međutim nada se kako će oni koji će igrati iskoristiti ovu priliku…

– Čeka nas zadnja utakmica u sezoni i to protiv protivnika koji igra jako dobar nogomet. Na njihovu žalost, taj nogomet nije popraćen rezultatima. Mi u Pulu idemo, neću reći desetkovani, ali sa zaista dosta izostanaka što zbog ozljeda, što zbog kartona, što zbog umora tako da će biti sve to zajedno dosta zanimljivo. Zaista želim da igrači koji dobiju priliku istu i iskoriste na najbolji mogući način te da na odmor odemo s pozitivnim dojmom. Odmor će trajati tek dva tjedna, a za mene ga praktički neće ni biti jer sutra podvlačimo crtu i startamo s pripremama za iduću sezonu – kazao je Zekić za klupske stranice.

FOTO Arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Vodi li ih ta pozicija u viši rang, ovisi o Tomislav Radniku

Bušpan izborio drugo mjesto na ljestvici, čeka rasplet i nada se promociji u viši rang

Križevački košarkaši igrali u Čakovcu i Zagrebu

Radnikovi seniori osvojili zlato i srebro, kadeti do brončane medalje

PROMETNO NA "APAŠU"

Slaven želi dovesti veznjaka Dinama, ali i talenta Šahtara, sina nekadašnjeg napadača Modrih