Žena postavila šipku na kukuruz, prijeti joj dvije godine zatvora

Kako doznajemo, Općinsko državno odvjetništvo u Bjelovaru je podignulo optužnicu protiv hrvatske državljanke (46) zbog kaznenog djela oštećenja tuđe stvari. Tereti ju se da je od točno neutvrđenog dana tijekom 2020. godine do 3. studenog 2020., u Svetom Petru Orehovcu, na poljoprivrednoj površini u vlasništvu jednog oštećenika, vezicama pričvrstila metalnu šipku za stabljiku kukuruza pa je prilikom berbe kukuruza došlo do višestrukog oštećenja mehanizma priključnog adaptera na kombajnu.

Ode li ovaj slučaj na sud i dokaže joj se krivnja prijeti joj i do dvije godine zatvora. O ovom slučaju Podravski list pisao je nekoliko puta. Sumnja se da je na polju nedaleko mjesta Piškovec na prigorskom području, na stabljiku kukuruza postavila metalnu šipku te je 3. studenoga 2020. godine 32-godišnjak prilikom berbe kukuruza oštetio kombajn. Došlo je do uvlačenja stabljike kukuruza s metalnom šipkom u prednji dio kombajna. Vlasnik je oštećen za oko 10.000 kuna.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SUBOTU PRIJEPODNE OBILJEŽILO POLITIČKO NADMETANJE

VIDEO SDP i Možemo! u Koprivnici o “Plenkovićevoj inflaciji”, HDZ odgovorio optužbama na račun gradske vlasti

KUM JE BIO MIROSLAV ŠKORO

Pogače, zlevanke, diganke, prkače i ručne radove izložile 34 udruge žena

NOĆ KOŠARKE

VIDEO Okupili se vrhunski košarkaši, Borik po jubilarni deseti put osvojio titulu pobjednika