Žena u land roveru nije pazila na razmak pa “opalila” drugu vozačicu u citroenu

Prometna nesreća dogodila se jučer oko 9.15 sati, u Reki. Kako doznajemo u policiji, 36-godišnja vozačica upravljala je osobnim automobilom Land Rover križevačke registarske oznake.

-Dolaskom do raskrižja s Ulicom Stjepana Radića i Ulicom 1. Maja zbog ne držanja potrebnog razmaka prilikom vožnje u slijedu udarila je u osobni automobil Citroen koprivničke registarske oznake, kojim je u istom smjeru upravljala 30-godišnja vozačica, a koja je zaustavila vozilo ispred obilježenog pješačkog prijelaza. Vozačici koja je prouzročila prometnu nesreću naplaćena je novčana kazna – doznajemo.

FOTO Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NA ODJELU ZA DIJALIZU PROVODI SVAKI DRUGI DAN

Nasljedna bolest Davorki je promijenila život: “Bila sam zaposlena, radno aktivna, sad je sve drugačije i to je najteže…”

IZGRADNJA UČENIČKOG DOMA

Radnici, i građevinski strojevi u punom pogonu, plan je da sve bude gotovo do početka iduće školske godine

zanimljivosti iz vrta

Jedna biljka daje i do 30 plodova, a uzgoj je jednostavan. Cijena ovog povrća nedavno je šokirala kupce