Žena u Podravini zbog umora završila u banderi

Prometna nesreća dogodila se jučer oko 6.55 sati, u mjestu Novo Virje u Ulici Martina Milaka. Policija navodi kako je 33-
godišnja vozačica upravljala osobnim automobilom Škoda koprivničke registarske oznake.

-Uslijed umora vozačica je vozilom sletjela van kolnika udesno na travnatu površinu i prednjim dijelom vozila udarila u betonski stup električnih vodova. Protiv vozačice će biti pokrenut prekršajni postupak – navode u policiji.

Foto ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

SREDIŠNJI DOGAĐAJ PICOKIJADE

Legendu o Picokima oživjelo 400 glumačkih amatera u režiji Krešimira Dolenčića

Jeste li znali?

Evo koliko vode u eurima mjesečno trošite ako se tuširate 10 minuta dnevno

LOVAČKA UDRUGA SRNJAK PROSLAVILA 80. ROĐENDAN

Lovce muče čagljevi, ali i složena administracija u gospodarenju lovištem