Žene cvijećem ukrasile središte općine

Udruga žena Ivanečko srce Koprivnički Ivanec tradicionalno je i ove godine ukrasila cvijećem rotor u centru općine te sjenicu kod društvenog doma. U akciji sadnje cvijeća sudjelovale su predsjednica udruge Slavica Martinaga i članice udruge Draga Jakupić, Ivanka Čevis, Vera Lončar te Ružica Blažević. Novac za cvijeće osigurala je Općina, a vrijedne su žene posadile japanski crveni javor, hortenzije, dalije i ostalo ljetno cvijeće koje će krasiti općinu u nadolazećim ljetnim mjesecima.

smart

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

zanimljivosti

Komarci obožavaju ovu krvnu grupu?

ORDINACIJA NA KOTAČIMA

Mobilna ambulanta počela s radom

NAJNOVIJI PODACI HRVATSKOG ZAVODA ZA JAVNO ZDRAVSTVO:

Svaka druga smrt u našoj županiji ima isti uzrok