Zgrada Crvenog križa ide u energetsku obnovu

Ove su godine uspješno povučena sredstva Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost za energetsku obnovu zgrade Gradskog društva Crvenog križa u Križevcima. Iduće godine tako će dotrajala zgrada u Ulici Franje Račkog ići u obnovu. Projektom, koji je vrijedan oko milijun i 300 tisuća kuna, povećat će se toplinska zaštita vanjske ovojnice zgrade, zamijenit će se kompletna vanjska stolarija, rasvjetna tijela zamijenit će se novom LED rasvjetom, a projektom je predviđena i zamjena plinskih kotlova visokoučinkovitim kondenzacijskim plinskim kotlovima te ugradnja solarnog sustava kao potpora toplovodnom grijanju, kako je navedeno na stranici Razvijamo Križevce.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”