MTB utrka “Do Vrha”

Zlatica Pernjak osvojila srebro na Ivanščici

Članovi Biciklističkog kluba Rotor sudjelovali su proteklog vikenda na uzbudljivoj MTB utrci “Do Vrha”, koju je organizirao Brdsko biciklistički klub Asi. Natjecatelje je čekala zahtjevna staza koja je vodila od podnožja sve do samog vrha Ivanščice (1.060 m), najvišeg vrha Hrvatskog zagorja.

Klub su predstavljali Zlatica i Marcel Pernjak, koji su svladali sve izazovne uspone i uspješno završili utrku. Odličjem se okitili Zlatica Pernjak, koja je odličnom vožnjom osvojila srebrnu medalju.

FOTO BK Rotor

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sjajan nastup đurđevačke tenisačice

Mia Robotić osvojila dva naslova u Samoboru

Prometno u Karlovcu

Karlovec predstavio novog trenera i četiri pojačanja

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?