NOVE NAGRADE

Zlato Fotografskog saveza Amerike ide Đurđevčaninu Željku!

Umjetnički fotograf Željko Car iz Đurđevca s međunarodne izložbe fotografija u Sjevernoj Makedoniji vratio se punom vrećom nagrada. Onu najvrjedniju, zlatnu medalju Fotografskog saveza Amerike, Car je osvojio za fotografiju podravskog pejzaža pod nazivom „Proljeće“. Car je na natječaj poslao 12 fotografija, a sve osim jedne žiri je odabrao za ovu prestižnu izložbu, što je zaista rijetkost.

Od početka godine Car je ostvario zapažene rezultate na međunarodnim izložbama fotografija i u posljednjih godinu dana sudjelovao je s više od 30 fotografija na izložbama u Kini, Indiji, Nepalu, Švedskoj i Iranu. Dvije njegove fotografije izabrane su u kolekciju koja će braniti boje Hrvatske na međunarodnom bienalu u Grčkoj potkraj lipnja.

FOTO: Željko Car

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Zanimljivosti

Instruktor vožnje otkrio trik uz pomoć kojeg će i najgori vozači savršeno bočno parkirati

POGLED S BILOGORE

O poveznicama između Narodnog fronta Judeje i Hrvatske seljačke stranke

NOĆNI IZLAZAK ZAVRŠIO NA POLICIJI

Dva bahata klinca galamila ulicom: “Idemo pit i drogirat se! Nitko mi ništa ne može”. Privedeni su