NOVE NAGRADE

Zlato Fotografskog saveza Amerike ide Đurđevčaninu Željku!

Umjetnički fotograf Željko Car iz Đurđevca s međunarodne izložbe fotografija u Sjevernoj Makedoniji vratio se punom vrećom nagrada. Onu najvrjedniju, zlatnu medalju Fotografskog saveza Amerike, Car je osvojio za fotografiju podravskog pejzaža pod nazivom „Proljeće“. Car je na natječaj poslao 12 fotografija, a sve osim jedne žiri je odabrao za ovu prestižnu izložbu, što je zaista rijetkost.

Od početka godine Car je ostvario zapažene rezultate na međunarodnim izložbama fotografija i u posljednjih godinu dana sudjelovao je s više od 30 fotografija na izložbama u Kini, Indiji, Nepalu, Švedskoj i Iranu. Dvije njegove fotografije izabrane su u kolekciju koja će braniti boje Hrvatske na međunarodnom bienalu u Grčkoj potkraj lipnja.

FOTO: Željko Car

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

OTVORENA OBNOVLJENA KOPRIVNIČKA SINAGOGA

FOTO/VIDEO Ostvaren je jedan od najvećih projekata obnove kulturne baštine u Koprivnici

traktorist kriv za izazivanje nesreće

Zetorom skrenuo u lijevo na makadam, ali nije primijetio da ga u tom trenutku pretječe Mazda

NAGLASAK REBALANSA JE NA MJERAMA ZA LIJEČNIKE

Županija povećala proračun, diže se i kredit od 5,5 milijuna eura