‘Žuta podmornica’ ovog proljeća nije torpedirala baš nikoga!

Nogometaši Sloge imali su težak zadatak u subotu na gostovanju protiv Miklinovca koji su pobijedili s 1:2. Poveli su Ivančani golom Ćibarića na samom otvaranju utakmice u šestoj minuti. Igru su domaći uravnotežili, no nisu uspjeli postići gol. U padu koncentracije igrača Miklinovca na samom kraju poluvremena Ivančani su povećali vodstvo na 0:2 golom Mateja Komesa.

Tom se rezultatom otišlo na odmor. Tko zna kako bi se utakmica razvijala u scenariju da su se Miklinovčani uspjeli obraniti do završetka poluvremena i sačuvati minimalni gubitak. Već u prvom napadu na početku drugog dijela igrači domaće momčadi napravili su velik pritisak na Sloginu zadnju liniju koja je uzrokovala pogreškom i prekršajem za 11 metara. Miklinovčani su smanjili na 1:2 u 48. minuti iz penala koji je uspješno realizirao Mate Milas.

10

Premda je rezultat 1:2 dosta teško čuvati, nogometaši Sloge to su uspjeli do kraja utakmice. U sljedećem kolu Ivančani će ugostiti Viktoriju, a Miklinovčani će u goste Kalinovcu. Situacija u Miklinovcu krajnje je zabrinjavajuća. Od deset proljetnih kola Žuta podmornica nema pobjede, uknjižili su čak sedam poraza i tri remija. Nalaze se na desetom mjestu i za taj plasman mogu zahvaliti samo solidnom jesenskom dijelu prvenstva.

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…

taman pred međusobni okršaj

Cvetkovčani već hlade šampanjac. Glavnom rivalu oduzeta tri boda zbog nevjerojatne greške

BAKLJADA PRED STADIONOM

VIDEO Evo kako su dočekani pioniri Slavena nakon odličnog plasmana na turniru u Umagu

županijski nogomet

FOTO Močilani i Herešinčani se provukli, Lipa iznenadila, Sabarija pala u Koledincu

PREOKRET ZA VELIKO SLAVLJE

FOTOGALERIJA Mladi biseri Bošnjak i Jagušić “pomeli” Šibenčane i odveli juniore u mirne vode

praznik nogometa

FOTO Hajduk došao u krizi i opet uzeo sve u Koprivnici. Upisan tko zna koji domaći poraz