LAŽNA UZBUNA

Zvao policiju i lagao da je došlo do fizičkog sukoba između njegovih roditelja. Mogao bi u zatvor

Policijski službenici Policijske postaje Đurđevac dovršili su kriminalističko istraživanje nad osumnjičenim 21-godišnjakom s đurđevačkog područja, zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela lažne uzbune, zbog čega mu prijeti i do tri godine zatvora.
 
“Sumnja se da je osumnjičeni 2. ožujka ove godine, u poslijepodnevnim satima nazvao operativno-komunikacijski centar Policijske uprave koprivničko-križevačke i lažno dojavio fizičko nasilje u obitelji između svojih roditelja, a što je iziskivalo hitno djelovanje policijskih službenika koji su izašli na mjesto dojave”, navode iz policije.
 
Zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela „Lažna uzbuna“ protiv osumnjičenika će biti podnesena kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

UČENICI NAŠE ŽUPANIJE NA DRŽAVNOJ MATURI U VEĆINI PREDMETA OKO NACIONALNOG PROSJEKA

Ravnatelji upozoravaju na pad znanja i potrebu za promjenama

Upozorava HPK

”Ovo je velika prijetnja domaćoj poljoprivredi, moguće su nestaštice i veliki rast cijena”

NEMA ODMORA ZA EKIPE HEP-A

Kvar na dalekovodu ostavio bez struje Lenišće i dio grada na potezu prema Supernovoj