slaven ugostio lokomotivu

Debela nula na Apašu, Hoxhi poništen eurogol

Farmaceuti su na svom Apašu u 34. kolu ugostili Lokomotivu. Ova utakmica došla je nakon razočaravajuće igre kod Gorice i 0:0. Soldo je počeo na lijevom boku, Božić i Hlevnjak na stoperima, a Mihalić umjesto Kocijana u defanzivi. Hoxha i Mioč na krilu dobili su dosta obrambenih zadaća pa se očekivalo da će u obrani stajati 4-5-1. I jedan kuriozitet, glavni sudac bio je ciparski Athanassiou.

Lokomotiva je bila opasnija u prvih 10 minuta no obrana Slavena i Čović sve su na vrijeme čistili. Crnac je naprijed bio uglavnom udvojen pa lopta nije pronalazila put do njega. Jedan od najborbenijih zadnjih mjesec dana Mudražija dosta se trošio u obrani kako bi držao prvi blok.

U nastavku Slaven preuzima inicijativu no slična priča i s druge strane, Lokosi sigurni u bloku. I onda u 25. prolom oblaka na Apašu. Kulenović je u 29. uputio iskosa prvi udarac, no Čović je bio na mjestu. U 41. odlična prilika za Hoxhu. Jambor šalje loptu na drugu vratnicu, napadač Slavena od prve, no Čavlina postavlja refleksno ruku i izbija u korner. Bilo je to to od igre u prvom poluvremenu.

Prvih 15 minuta nastavka loša i nepovezana igra s obje strane. Bilo je teško igrati po kišom natopljenom terenu. Napokon šansa u 64. Mioč izvodi korner, Božić je najviši no gčavom cilja loptu ravno u ruke vratara Čavline. I opet ništa do 80. minute a onda slobodni za Slaven. Hoxha izvodi, poskliznuo se a lopta odsjela u suprotnim rašljama. Mislili smo da je pogodak, no pregled VAR-a utvrdio je da je pogodio svoju drugu nogu prilikom udarca i gol je morao biti poništen. Utakmica je i završila 0:0.

Foto Nikola Wolf

ovo je bilo bolno za gledati

Slaven se u Puli ‘nije pojavio’! Dečki igrali kao da im se ne da pa u pola sata dobili tri komada

četvrtinale hrvatskog kupa

Podravka grabi prema duploj kruni, pregazila Bjelovar i osigurala završnicu kupa u Poreču

JADRANSKO – PODUNAVSKI KUP U SPORTSKOM RIBOLOVU

FOTO Peski iz Đurđevca osvojili brončane medalje

gostovanje u puli

Radeljić najavio mlađi Slaven: Juniori će startati, greške im ne brojim, ali tražim energiju

treća pobjeda u kvalifikacijama

Virovke rasturile zagrebački Falcons i osigurale dodatno razigravanje za Premijer ligu

RASPISAN NATJEČAJ ZA SANACIJU TRAVNJAKA

Još dvije utakmice i hibrid odlazi u povijest. Za Slaven je bio vrlo nesretan zadnjih godina…