CJELODNEVNO DRUŽENJE U POVODU PRAZNIKA RADA

Devet vrhunskih kuharskih ekipa uložilo je svu svoju ljubav, znanje i maštu kako bi stvorili najmirisnija i najukusnija jela

Općina Podravske Sesvete u suradnji s Turističkom zajednicom područja „Dravski peski„ obilježila je Praznik rada cjelodnevnim druženjem mještana i ostalih zainteresiranih posjetitelja.  Glavna atrakcija bila je natjecateljska smotra kuhanja sad već slavnog sesvečkog graha. Devet vrsnih kuharskih ekipa, sastavljenih od ponajboljih kuhara i kuharica iz Podravskih Sesveta i okolnih mjesta, uložilo je svu svoju ljubav, znanje i maštu kako bi stvorili najmirisnija i najukusnija jela koja su ikad zamirisala sesvečkim krajem. Dok su iz velikih kotlova mamili mirisi luka, paprike, kobasica, slanine i graha, atmosferu je dodatno zagrijavao Less Band veselim izvedbama domaćih podravskih pjesama. Na kraju su odlukom ocjenjivačke komisije najbolji grah skuhali članovi Konjičkog kluba Podravske Sesvete, drugo mjesto pripalo je ekipi Starih sportova Podravske Sesvete te treće ekipi A kaj nam fali.

FOTO Stjepan Jagić

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

POČELA PICOKIJADA

Miroslav Škoro hitovima i šalama zabavio Picoke i njihove goste

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

ZAVRŠNA SVEČANOST

Mališani se oprostili od vrtića