Javna nabava vrijedna 466 tisuća eura

Dogradit će se dvije prostorije kako bi vrtić prihvatio još 24 djece i to jasličke dobi

Ni dvije godine nisu prošle otkako je u Koprivničkom Ivancu izgrađen novi dječji vrtić, a već se kreće u njegovu dogradnju. Ova je općina tako raspisala javnu nabavu za dogradnju vrtića, a procijenjena vrijednost radova iznosi oko 466 tisuća eura bez PDV-a. Iz Općine Koprivnički Ivanec još prošle godine su se pohvalili kako im je iz europskih fondova odobreno oko 172 tisuće eura za dogradnju, a rok za dostavu ponuda zainteresiranih izvođača je 6. veljače. Nakon što se završe radovi koji će trajati pet mjeseci nakon uvođenja izvođača u posao, vrtić u Koprivničkom Ivancu imat će kapacitet za prihvat pet dječjih skupina.

I dok je postojeća građevina koncipirana kao prizemni kubus pravilnog oblika, dogradnja će se obavljati s istočne strane objekta. Izgradit će se prostor za dvije jasličke skupine sa sanitarijama i garderobama, prostorija za trijažu i vanjska natkrivena terasa. U svakoj jasličkoj skupini se predviđa po 12 korisnika tako da je površina prostora za svaku skupinu oko 60 kvadratnih metara, a u planu je i dogradnja vanjskog igrališta dodavanjem igrala primjerenih za djecu jasličkog uzrasta. Vrtić u Koprivničkom Ivancu će nakon rekonstrukcije primati ukupno 84 polaznika i to 60 vrtićke dobi od njega njih 24 jasličke dobi.

FOTO arhiva

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

ODBROJAVANJE JE POČELO

VIDEO Podravci i Prigorci u Korizmi su odlučili odreći se…

KORISNE INFORMACIJE

Ova novčana naknada iznosi do 995 eura mjesečno. Evo tko i kad na nju ima pravo

U 40 DANA PRED BOLNICOM ĆE MOLITI 50 VOLONTERA

VIDEO “Lakše je imati desetoro djece na jastuku nego jedno na duši, rekao je blaženi Alojzije Stepinac u svojoj propovijedi”