ZAPRIJETIO BRATU NIKOLI

Dominik: “Dosta mi je svega, sad si gotov!”

Ovaj tekst je objavljen u tiskanom izdanju Podravskog lista

Na šest mjeseci uvjetnog zatvora s rokom kušnje od godine dana nepravomoćno je, zbog prijetnji upućenih bratu, na Općinskom sudu u Bjelovaru osuđen mladić iz Prigorja. Naime, mladi Dominik je bratu Nikoli prijetio 1. studenog prošle godine oko 6 sati i to u mjestu u kojem obojica žive. U nakani da ustraši brata Nikolu, Dominik mu je rekao da je sad gotovo, da mu je dosta svega i da je sada gotov. Te je riječi Dominik bratu ponovio više puta, a to je kod Nikole izazvalo strah i uznemirenost pa je brata odlučio prijaviti policiji.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Nigerijac Adetunji Rasaq Adeshina blizu dolaska u Slaven Belupo

Briljirao u Srbiji, za LASK odigrao samo 25 minuta te osvojio Bundesligu i Kup, a sada stiže u SHNL?

U TIJEKU JE SEZONA ŽETVE JEČMA

VIDEO Za uzgoj nije zahtjevan i urod je svake godine dobar, ali pojavio se jedan veliki problem

POTPORA STRANKAMA IZ GRADSKOG PRORAČUNA

Stranici Nezavisni Željka Lackovića 14.375 eura