Veliki uspjeh na međunarodnom 17. Robokupu

Đurđevački osnovnoškolci prvi u natjecanju u strujnim krugovima

Đurđevačka ekipa osnovnoškolaca, vođena svojim učiteljem tehničke kulture Milanom Kosom i ove je godine sudjelovala na Robokupu. Ekipno natjecanje iz elementarne robotike namijenjeno je učenicima viših razreda, a sastoji se od strujnih krugova, robotičkih konstrukcija i programiranja.

Osnovna škola na ovom natjecanju sudjeluje već 15 godina, a ove godine natjecali su se Ana Franičević, Filip Gorički i Luka Seleš. U natjecanju su sudjelovale 22 ekipe iz Hrvatske i jedna iz BiH, a đurđevačka je ekipa ukupno osvojila prvo mjesto iz strujnih krugova.

FOTO Grad Đurđevac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

BRIGU U PTIĆIMA PREUZELI VILIM I UNA

VIDEO Otvorili su poštanski sandučić očekujući račune, a dočekala ih je najslađa “pošiljka” ikad

DVD KOPRIVNICA U FAŽANI

Mlade vatrogaskinje pripremaju se za olimpijadu

jeste li znali?

Stavila je ovu biljku na prozor i muhe u svom domu više nikad nije vidjela: “Košta manje od dva eura, a traje tjednima”