"FESTIVAL NOGOMETA" U PRELOGU

Dvije generacije Slavena osvojile turnire, Lončar i Božić najbolji igrači

Prelog je za vikend bio domaćin tradicionalnog malonogometnog turnira pod nazivom “Festival nogometa”. Natjecanje je okupilo gotovo 120 ekipa iz sjeverne Hrvatske i Slovenije, a Slaven Belupo imao je predstavnike u četiri od šest kategorija. Turnire u svojim uzrastima osvojile su U-6 i U-11 ekipa.

Mlađa, U-6 generacija, koju vodi trener Josip Tetec, osvojila je skupinu i u finalu bila bolja od NŠ Donje Međimurje. Nastupilo je 13 ekipa, a slavenaši su uz prvo mjesto imali i najboljeg igrača turnira, Frana Lončara.

Još veću konkurenciju imala je U-11 ekipa, koja je bila jedna od 25 ekipa u navedenoj kategoriji. Dečki koje vodi Zvonimir Kelek osvojili su grupu pored Podravine, Sloge i Varteksa, a onda redom rušili sve do finala, gdje su pobijedili NŠ Rudar. Najboljim igračem proglašen je Jan Božić, sin kapetana prve momčadi Tomislava Božića.

IZVOR NK Slaven Belupo

FOTO NK Slaven Belupo

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Održana je sjednica Gradskog vijeća

Ipak (još) ništa od ukidanja poreza na potrošnju, Mladen Kešer predložen za Nobelovu nagradu za demagogiju

Natjecanje u Lokvama okupilo više od 70 streljača

Četvrto mjesto za streljače Centra na Wagner kupu

OPĆINA NOVIGRAD PODRAVSKI PROSLAVILA DAN OPĆINE

FOTO Brčo: Napravili smo najviše što smo mogli u danim uvjetima