PROMETNA NESREĆA S OZLIJEĐENOM OSOBOM U

FOTO Automobil naletio na muškarca (53). “Od udara je odbačen 20 metara”

Izvijestili smo u utorak o prometnoj nesreći s ozlijeđenom osobom u Pitomači. Nastradao je pješak nakon što je na njega na pješačkom prijelazu naletio automobil.

“U utorak u 11,20 sati se u Pitomači, na obilježenom pješačkom prijelazu u Ulici Ljudevita Gaja, dogodio nalet na pješaka u kojem je 53-godišnjak lako ozlijeđen. Do prometne nesreće je došlo kada vozač (62) osobnog automobila nije propustio pješaka koji je već stupio na pješački prijelaz. Od udara prednjeg lijevog dijela osobnog automobila u tijelo pješaka, odbačen je na kolnik 20-ak metara od mjesta udarca”, stoji u priopćenju Policijske uprave virovitičko – podravske.

FOTO icv.hr

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Terezijana je hit, a posjećenost impresivna

VIDEO Osmi dan zaredom u Bjelovaru se neće spavati i danas očekuju oboriti rekord!

MORA PLATITI 1.320 EURA

S gotovo tri promila pao je s romobila

DONESEN PROGRAM KONTROLE LUTALICA, NO NAČELNICI UPOZORAVAJU:

“Više izdvajamo po psu u azilu, nego djetetu u vrtiću, jedino rješenje koje vidim je njemački sistem”