Tradicionalna izložba u đurđevačkom muzeju

FOTO Izloženo 37 jaslica pristiglih iz čak osam županija

U Muzeju Grada Đurđevca jučer je otvorena već tradicionalna izložba božićnih jaslica „Božiću ususret“. Ova se izložba održava već devetu godinu zaredom, a uz Muzej Grada Đurđevca njeni su organizatori Udruga Peski-Art Đurđevac i Turistička zajednica Grada Đurđevca.

Ove je godine izloženo 37 jaslica, izrađenih od različitih materijala i ukrašenih različitim tehnikama, a pristigle su iz osam županija, što je najviše prijavljenih i izloženih jaslica do sad. U glazbenom dijelu večeri nastupili su polaznici Dječjeg vrtića Maslačak Đurđevac okupljeni u Etno tradicijskoj grupi pod vodstvom Dubravke Markovice i Ivane Manolić, a ova se izložba može pogledati do 7. siječnja sljedeće godine.

FOTO Muzej Grada Đurđevca

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Nesreća na peteranskoj

Uhićena pijana djevojka, skrivila sudar u Koprivnici

SREDIŠNJI DOGAĐAJ PICOKIJADE

Legendu o Picokima oživjelo 400 glumačkih amatera u režiji Krešimira Dolenčića

Jeste li znali?

Evo koliko vode u eurima mjesečno trošite ako se tuširate 10 minuta dnevno