Što se dogodilo

FOTO Je li ovo moguće? Podravka sedam minuta prije kraja vodila sedam razlike pa jedva uzela bod

Rijetko viđenu utakmicu odigrale su upravo u Mađarskoj rukometašice Podravke. Utakmicu u kojoj su vodile cijelu utakmicu, sedam minuta prije kraja i sedam razlike, no na kraju su spašavale živu glavu i jedva izvukle bod. Odigrale su 28:28, s time da u tih zadnjih sedam minuta nisu zabile gol, a u tom periodu domaći Vac napravio im je 7:0.

Što se dogodilo podravkašicama teško je shvatiti, a veliku odgovornost ima i Ivica Obrvan, koji je iz igre izvadio sjajnu vratarku Luciju Bešen i koji nije znao kraju privesti već dobivenu utakmicu. Isto mu se dogodilo i s Hrvatskom nedavno na Svjetskom prvenstvu.

Što se tiče igračkog učinka, treba izdvojiti Tinu Barišić s devet golova do 43. minute, kada je dobila crveni karton, te vratarku Luciju Bešen, koja je imala 14 obrana, odnosno više od 40 posto. Nažalost, u ključnim minutama nije bila na parketu.

U sljedećem kolu u Koprivnici gostuje danski Nykobing, a taj dvoboj je na rasporedu iduće nedjelje od 16 sati. Više o utakmici u Mađarskoj čitajte sutra u tiskanom izdanju Podravskog lista.