FOTO Koprivnički atletičari nastupili na Prvenstvu Hrvatske

U nedjelju 12. veljače atletičari AK Koprivnica nastupili su na Prvenstvu Hrvatske u dvorani za mlađe kadetkinje i mlađe kadete u Zagrebu. Karla Obranović je u skoku u dalj zona osvojila 27. mjesto s osobnim rekordom 4,23 a na 200 m je osvojila 41. mjesto.

Tija Požgaj je u skoku u dalj zona osvojila 25. mjesto s osobnim rekordom 4,24 dok je na 200 m je zauzela 36. mjesto u vremenu 30,87.

Iva Mikulec je na 60 m zauzela 69. mjesto u vremenu 10,33. Lana Grudić je na 60 m osvojila 27. mjesto u vremenu 9,03 i u skoku u vis 20. mjesto s visinom 125 cm. Teo Ištvan je na 60 m osvojio 13. mjesto s osobnim rekordom 8,79 i u skoku u dalj zona zauzeo je 20. mjesto s preskočenih 3,83.

Ema Podoreški je na 800 m osvojila 21. mjesto s osobnim rekordom 2.41,87 dok je Sara Podoreški je na 800 m osvojila 15. mjesto s osobnim rekordom 2.35,05. Petar Slavinić je na 800 m osvojio 2. mjesto i srebrnu medalju s osobnim rekordom 2.21,25.

utakmica generacije

Kakva tuga! Juniori u drami penala ostali bez kupa, a Slaven bez prvog trofeja ikada

za kraj pobjeda u splitu

Pehar je visoko u zraku! Slavi se 27. titula i prvenstvo osvojeno bez izgubljenog boda

zagrepčanke bolje u doigravanju

FOTO Premijer liga, ipak, se neće igrati u Virju, no Betlehem i cure nemaju za čime žaliti

godinama su bile u klubu

Blizanke i Lea Franušić odlaze iz Podravke, Obrvan ih ne vidi u pohodu na Ligu prvakinja

utakmica karijere za slavenove mladiće

Gregurina uoči finala kupa: Nešto novo za sve nas, spremni smo, ali i načeti ozljedama