2. HRL SJEVER

FOTO Linicama derbi protiv Zeline i drugo mjesto, raspucale se Đelekovčan i Domović

U derbiju osmog kola 2. HRL za žene, Podravkine Linice pobijedile su Zelinu 37:30 i tako ostale prve pratiteljice Đurđevcu, koji je vodeći s tri boda više. Uoči utakmice Lino i Zelina bili su na jednakom omjeru, četiri pobjede i dva poraza, pa se sukladno tome očekivalo neizvjesnih 60 minuta.

Malobrojna publika to je i dobila, no treba naglasiti da su mlade podravkašice cijelo vrijeme bile u rezultatskoj prednosti. Nijednom nisu dopustile gošćama da preuzmu vodstvo, no Zelina se dobro držala sve do 45. minute, kada su domaće djevojke dodale gas i otišle na opipljiviju prednost. Tako su Linice u zadnjih 13 minuta zabile čak 10 golova, a primile šest.

Što se tiče igračkog učinka, treba pohvaliti kadetske reprezentativke Taru Đelekovčan s 10 i Gabrijelu Domović s osam golova, no trener Antonio Pranjić može biti zadovoljan zalaganjem cijele ekipe.

Dodajmo da Đurđevac sutra igra protiv druge ekipe Zrinskog i s nova dva boda dodatno će se odvojiti na vrhu, dok su rukometašice Pitomače ovo kolo slobodno.

godinama su bile u klubu

Blizanke i Lea Franušić odlaze iz Podravke, Obrvan ih ne vidi u pohodu na Ligu prvakinja

utakmica karijere za slavenove mladiće

Gregurina uoči finala kupa: Nešto novo za sve nas, spremni smo, ali i načeti ozljedama

Županijski Kup u sportskom ribolovu

FOTOGALERIJA Štuka iz Torčeca i Koprivnica osvojili titule pobjednika

KOŠARKA

FOTO Zadrani nanijeli novi poraz Virovcima

ŽUPANIJSKI NOGOMET

FOTO/VIDEO Tehničar razbio Borac, Picoki slave kiks Drnja i naslov, Torčec ispustio prvo mjesto