VELIKI USPJEH

FOTO Robot Patrika Novogradeca najbolji na izložbi inovacija

Patrik Novogradec, učenik drugog razreda Strukovne škole Đurđevac, smjer tehničar za računalstvo, ostvario je veliki uspjeh na „Inova-mladi”, najvećoj izložbi inovacija mladih u Hrvatskoj. Sa svojim robotom koji slaže Rubikovu kocku, a ima i opciju nasumičnog miješanja, Patrik je osvojio zlatnu medalju. Izložba je okupila 560 učenika iz cijele Hrvatske, a prezentirana su 384 rada među kojima je najbolji bio Patrikov, što najbolje dočarava njegov uspjeh. Tijekom izrade rada Master Cuber Prodigy version, Patrika su zajednički mentorirali profesori Tihomir Robotić i Dejan Rakijašić.

– Nagrada i uspjeh Patrika dokaz su da se samo nastavom može na najvišoj razini prezentirati škola i pripremiti izvrsni učenici – kaže Darko Špoljar, ravnatelj Strukovne škole Đurđevac koji je prisustvovao izložbi te i na taj način bio podrška Patriku Novogradecu.

FOTO Strukovna škola Đurđevac

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

FOTO/VIDEO Koren: “Vjerujem da ćemo razliku iz prvog kruga dodatno povećati i pobijediti”

Slavljeničko raspoloženje u stožeru SDP-a

FOTO/VIDEO Golubić: “Siguran sam da 1. lipnja dobivamo novog župana”. Jakšić: “Od sutra nastavljamo snažno naprijed”

DIP je objavio prve nepotpune rezultate

Koren u minimalnoj prednosti pred Golubićem, u Križevcima u drugi krug idu Katanović i Kešer. Jakšić i Janči uvjerljivi u prvom krugu