FOTO Sudar dva automobila, intervenirali i vatrogasci

Do prometne nesreće došlo je u Sigecu Ludbreškom jučer u kasnim večernjim satima.

Kako izvještavaju iz DVD-a Ludbreg, na tehničku su intervenciju pozvani i vatrogasci koji su na teren izašli s dva vozila i ukupno 11 vatrogasaca. Nesreća se dogodila kod kapelice, a dojavu su primili oko 22:36.

– Pristupamo osiguranju i sanaciji vozila te isključivanju akumulatora. Djelatnici HMP-a Ludbreg zbrinuli su unesrećene te su još s nama na mjestu intervencije bili djelatnici PP-a Ludbreg. Vrijeme završetka intervencije 23:10 – naveli su iz DVD-a Ludbreg.

FOTO: DVD Ludbreg

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

OZLIJEDILA SEBE I 13-GODIŠNJU CURICU

Pijana djevojka skrivila tešku nesreću. Došlo je višestrukog prevrtanja vozila…

OTVORENA OBNOVLJENA KOPRIVNIČKA SINAGOGA

FOTO/VIDEO Ostvaren je jedan od najvećih projekata obnove kulturne baštine u Koprivnici

traktorist kriv za izazivanje nesreće

Zetorom skrenuo u lijevo na makadam, ali nije primijetio da ga u tom trenutku pretječe Mazda