Prisjetili se brojnih uspomena

FOTO/VIDEO Više od 2000 Podravkinih umirovljenika okupilo se na tradicionalnoj fešti

Podravkini umirovljenici još jednom su pokazali da im ni vremenske neprilike ne mogu pokvariti planove ni dobru atmosferu na tradicionalnom godišnjem okupljanju u organizaciji koprivničke prehrambene kompanije. Unatoč kiši, oko 2000 bivših zaposlenika Podravke odazvalo se pozivu predsjednice Uprave Martine Dalić i priključilo proslavi zajedno s ovogodišnjim jubilarcima.

Ove je godine na adrese umirovljenika odaslano 3400 poziva, a uz to pozivi su poslani i na ime i prezime 350 jubilaraca koji slave 30, 35, 40 i 45 godina radnog staža u Grupi Podravka. Okupljanje je bila prilika za prisjetiti se brojnih uspomena, lijepih sjećanja na stare radne dane, a smijeha, srdačnih razgovora, zagrljaja i pozdrava s nekadašnjim kolegama nije nedostajalo.

Martina Dalić je u svom govoru istaknula važnost svakog pojedinca koji je kroz godine rada uložio svoju energiju u izgradnju Podravke koja se danas nastavlja graditi i razvijati te se zahvalila umirovljenicima na njihovom doprinosu i vjernosti. Spomenula je i da je ovo posljednje druženje umirovljenika i jubilaraca Podravke i Belupa u ovom sastavu.

– Iduće godine taj će sastav na ovaj ili onaj način biti još veći i širi. Do tad ćemo postati i efektivni vlasnici poljoprivrednih kompanija u Slavoniji i Podravka Grupa će tijekom iduće godine postati veća nego je danas, naši će se poslovi proširiti i sigurna sam da ćemo i sa novim kolegama koje ćemo zateći u Belju, Vupiku, Pik Vinkovcima, Baranjki, Energiji Gradec postizati još bolje i veće rezultate za korist cijele Podravke. Vas molim da ih prihvatiti nove kolege i umirovljenike tih kompanija koji će isto postati dio kruga Grupe Podravka – poručila je Dalić čija je izjava zaradila veliki pljesak.

Druženje je nastavljeno uz tradicionalan ručak, pjesmu i ples.

FOTO/VIDEO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Trebat će i dodatni radovi na pruzi

HŽ odlučio u čijim autobusima ćemo se voziti sljedećih godinu dana

DVORANA STRUKOVNE ŠKOLE U LOŠEM JE STANJU I VAPI ZA OBNOVOM

Zaštitna željezna vrata u hodniku dvorane pala na mladu rukometašicu

Predviđena je jednosmjenska nastava

Raspisuje se javna nabava za izgradnju škole vrijedna više od osam milijuna eura. Provjerili smo kako će izgledati