USKORO POČINJE NORIJADA

Glavna fešta maturanata u petak na sajmištu

Službena norijada počinje idući četvrtak, a glavna proslava bit će u petak na koprivničkom sajmištu. Dogovoreno je tako danas na sastanku u koprivničkoj Gradskoj upravi kojem su prisustvovali gradonačelnik Mišel Jakšić, njegova zamjenica Ksenija Ostriž i pročelnik Dario Jembrek te ravnatelji i predstavnici maturanata koprivničkih srednjih škola te policija. Tom su prigodom maturanti Gimnazije Fran Galović, Srednje škole Koprivnica i Obrtničke škole Koprivnica iznijeli želju da se središnje događanje ponovno održi na gradskom sajmištu, što je gradska uprava i prihvatila.

Službeni program započet će 21. svibnja večernjim druženjem u jednom od koprivničkih noćnih klubova, dok je glavna proslava zakazana za 22. svibnja. Glavno slavlje pod velikim šatorom na sajmištu počet će u 18 sati i trajat će do dva sata iza ponoći, a Grad će za tu prigodu osigurati svu potrebnu infrastrukturu, uključujući razglas, rasvjetu, DJ-a, sanitarne čvorove te zaštitarsku službu i dežurstvo hitne pomoći. Gradonačelnik Jakšić tom je prigodom maturantima zaželio mnogo uspjeha na predstojećoj državnoj maturi i upisima na željene fakultete, naglasivši podršku Grada u organizaciji sigurne i dostojanstvene proslave. Istovremeno, predstavnici Policijske uprave koprivničko-križevačke upoznali su mlade s njihovim obvezama i mjerama koje će biti na snazi kako bi cijeli događaj protekao u skladu sa zakonom i na zadovoljstvo svih građana.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

jeste li znali?

Pitali ljekarnika gdje držati lijekove: “Ovo je sigurno najgore moguće mjesto, a većina ih ljudi stavlja baš tamo”

SKUPINA KOPRIVNIČANACA SUDJELOVALA U POHODU

Popeli se na Sveto Brdo i odali počast poginulim braniteljima

Jeste li Znali?

Evo koliko klima uređaj u autu troši goriva. Tko vozi dizelaša mogao bi se iznenaditi