Kiara Vuk treća na državnom natjecanju u Primoštenu

Na 64. Državnom natjecanju mladih tehničara, koje je u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje, Hrvatske zajednice tehničke kulture i Ministarstva znanosti i obrazovanja održano u Primoštenu sudjelovali su i osnovnoškolci iz Ludbrega. Predvođeni učiteljicom tehničke kulture Tanjom Ceglec, kao članovi ludbreške Zajednice tehničke kulture u Primošten su tako otišli Kiara Vuk, pobjednica županijskog natjecanja u području radiokomunikacija gdje joj je mentor bio Slobodan Popović te Filip Habrka koji je uz mentorstvo Dragutina Gerića, postao županijski viceprvak iz automatike.

U vrlo jakoj konkurenciji Kiara Vuk je na državnom natjecanju osvojila treće, a Filip Habrka jedanaesto mjesto. Posebnu pohvalu Kiara i njezin mentor dobili su i za izuzetno precizno odrađen praktični rad. Uspjeh je utoliko veći, što je ova mlada Ludbrežanka prvih pola sata imala neispravnu lemilicu, ali unatoč svemu, bila je bolja od drugih, jer se pokazalo kako su mirna ruka, precizno oko i iskustvo važniji od alata. Ovo je jedno od najstarijih i najsloženijih natjecanja osnovnoškolaca u zemlji i ove godine natjecala su se 242 učenika iz svih krajeva zemlje.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

VAŽNA OBAVIJEST TRGOVAČKOG LANCA

Spar povlači iz prodaje prehrambeni proizvod i vraća kupcima novac

dijamanti pir u šemovcima

VIDEO Anka i Josip vole se preko 60 godina: “Prvo je moj brat oženio njenu sestru, a ubrzo se i mi zaljubili”

KOPRIVNICA MIJENJA ODLUKU

Jedna skupina građana u potpunosti se oslobađa plaćanja komunalne naknade