Koncertom prikupljali novac za kupnju opreme za Ginekologiju

Liga protiv raka Koprivničko-križevačke županije u petak je u dvorani Domoljub održala tradicionalni humanitarni koncert kojim je ujedno obilježena i 25. godišnjica djelovanja. Sredstva prikupljena na koncertu namijenjena su kupnji dijagnostičke opreme za potrebe Odjela ginekologije koprivničke Opće bolnice Dr. Tomislav Bardek.

U glazbenom programu sudjelovali su Zbor medicinskih sestara Lucerna, Zbor Rima i Ženski vokalni sastav Rudarice koji su oduševili publiku, kao i voditelj Krešimir Blažek svojim recitacijama. Svečanosti su uime Koprivničko-križevačke županije prisustvovale pročelnice Melita Ivančić, Maja Blažek, Ana Mušlek i Ljubica Belobrk Flamaceta, kao i zamjenica koprivničkog gradonačelnika Ksenija Ostriž, ravnatelji županijskih zdravstvenih ustanova, bivši predsjednici Lige, brojni liječnici, predstavnici udruga te ostali uzvanici.

FOTO Nikola Wolf

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

jeste li znali?

Pitali ljekarnika gdje držati lijekove: “Ovo je sigurno najgore moguće mjesto, a većina ih ljudi stavlja baš tamo”

SKUPINA KOPRIVNIČANACA SUDJELOVALA U POHODU

Popeli se na Sveto Brdo i odali počast poginulim braniteljima

Jeste li Znali?

Evo koliko klima uređaj u autu troši goriva. Tko vozi dizelaša mogao bi se iznenaditi