Koprivničancu policija zaustavila “hobi”: U šumi uzgajao marihuanu i dilao po županiji

Koprivnička policija provela je kriminalističko istraživanje nad osumnjičenim 35-godišnjakom s koprivničkog područja, zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela neovlaštene proizvodnje i prometa drogama.

-Sumnja se da je tijekom ove godine u šumi na širem koprivničkom području neovlašteno uzgajao stabljike konoplje tipa droga od kojih je proizveo drogu marihuanu te prodavao drogu marihuanu drugim osobama, od kojih i jednoj maloljetnoj osobi. Također, tijekom kriminalističkog istraživanja od osumnjičenika je oduzeto 91,2 grama droge marihuane, a koju je neovlašteno posjedovao radi daljnje prodaje – doznajemo u policiji.

Zbog sumnje u počinjenje kaznenog djela neovlaštene proizvodnje i prometa drogama protiv osumnjičenika je podnijeta kaznena prijava nadležnom državnom odvjetništvu i predan je pritvorskom nadzorniku.     

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Financijsko izvješće Podravske banke

Smanjenje prihoda od kamata nadoknađeno prihodom od naknada i provizija. Razdoblje završeno s dobiti od pet milijuna eura

Pokupili su ga u Pitomači

Podivljali Denis sa 2,79 promila vrijeđao kondukterku sve dok u vlak nije ušla policija

U VINOGRADARSKOM PREDJELU STARA GORA PROVALJENO U ČETIRI KLIJETI

VIDEO “Kod međaša su lopovi jeli i pili, a meni ukrali motornu pilu”