Košarkaši Grafičara pobijedili Koprivnicu

U desetom kolu Treće muške košarkaške lige Sjever košarkaši ludbreškog Grafičara ugostili su košarkaše KK-a Koprivnica. Upravo je nevjerojatno kako u Koprivnici nema većeg interesa za košarku jer gosti su u Ludbreg doputovali sa samo dva rezervna igrača.

Bilo je otužno gledati gostujuću klupu jer na njoj nije bilo niti trenera. Naime, trener je bio na terenu član petorke koja se nije mogla energetski nositi s domaćom ekipom pa je prednost Grafičara rasla iz minute u minutu. Na poluvremenu je bilo tridesetak razlike, a na kraju je utakmica završila rezultatom 105:41. Ovom visokom pobjedom Grafičar je stigao na šest pobjeda i tri poraza što je dovoljno za povratak na četvrto mjesto na prvenstvenoj ljestvici. U posljednjem kolu prvog dijela Grafičar putuje u Kotoribu, ali utakmica je na rasporedu tek nakon božićno-novogodišnje stanke, točnije 14. siječnja.