Svečanost u Domu mladih

Košarkaški savez Koprivničko-križevačke županije proslavio 50. rođendan

U četvrtak se u Domu mladih održala proslava pola stoljeća uspješnog djelovanja Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije. Jubilej, na kojem su se okupili sportski djelatnici, bivši i sadašnji košarkaši te gosti, bio je prilika za prisjećanje na bogatu povijest košarke u županiji, kao i za dodjelu priznanja klubovima, pojedincima i djelatnicima.

– Košarka nije samo sport – ona je škola zajedništva, discipline i timskog duha, vrijednosti koje su neprocjenjive u životu svakog mladog čovjeka – rekla je, između ostalog, zamjenica gradonačelnika Ksenija Ostriž.

Prikladne govore održali su i dopredsjednik Hrvatskog košarkaškog saveza Robert Jurković, župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren i predsjednik Košarkaškog saveza Koprivničko-križevačke županije Zdravko Rupnik.

Za glazbeni dio pobrinuli su se Iva Herman i David Rožmarić, izvevši pjesme „Kaj“ i „Vse se okreće“.

FOTO Grad Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Tri boda upisana prije nego li je utakmica odigrana

Potpredsjednik Prigorja se ženi, Drava polako slavi!?

“farmaceuti” izgubili od osijeka

Slaven Belupo zaključio sezonu porazom

Branič Hajduka i bek Slavena

Dva Podravca u najboljoj momčadi HNL-a