Ekipno Prvenstvo Hrvatske

Križevačke stolnotenisačice nadomak medalje na državnom prvenstvu

Mlađe kadetkinje Stolnoteniskog kluba Križevci nastupile su na ekipnom Prvenstvu Hrvatske održanom u Donjoj Stubici, gdje su nakon dobrih partija zauzele četvrto mjesto. Križevčanke su natjecanje otvorile pobjedom 3:2 protiv STK Šibenik, ekipe koja je na kraju osvojila srebrnu medalju. U drugom susretu bile su bolje od STK Jastrebarsko rezultatom 3:1 te se uključile u borbu za odličja.

Najdramatičniji dvoboj odigrale su protiv STK Velika Gorica. Križevčanke su vodile 2:0 i bile vrlo blizu plasmana u finale i sigurnog srebra, no Gorica je uspjela preokrenuti susret i slaviti s 3:2. U borbi za brončanu medalju bolji je bio GSTK Zagreb koji je pobijedio rezultatom 3:0. Za STK Križevci nastupile su Melani Plavec, Lea Puškar i Maša Pečarić. Dodajmo i kako je na pojedinačnom Prvenstvu Hrvatske nastupila i Križevčanka Lea Puškar koja nije uspjela proći grupnu fazu natjecanja.

FOTO STK Križevci

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Utakmica odluke igra se u Novom Virju, trener Graničara Marin Ferderber:

“Još vjerujemo u čudo, priča se o 500 ljudi na ogradi, nadamo se da će presidente osigurati dovoljno jela i pijače!”

Odličan tjedan mladih Picoka

Talenti Graničara osvojili turnir u Molvama, bili i četvrti u Čulincu

s 58 pogodaka bio najbolji strijelac državne završnice

Dominik Vorih nakon odličnih nastupa na Državnom prvenstvu dobio poziv u reprezentaciju