Ronilački klub Šoderica

Lovreković zlatan, a Šestak isplivao A normu za reprezentaciju

Članovi Ronilačkog kluba Šoderica, Viktor Lovreković i Mihael Šestak sudjelovali su na 3.kolu CMAS Finswimming Svjetskom Kupu 2023. u Egeru, Mađarska.

Junior Viktor Lovreković, natjecao se u tri discipline i osvojio je tri medalje.
Prvoga dana, plivao je 800sf i 200sf te je zauzeo treće i prvo mjesto, a u nedjelju
bio je brončani na 400sf.

Njegov kolega, senior Mihael Šestak prvi je dan plivao 50ap i 100im te je
zauzeo 11. i šesto mjesto. Time je otplivao svoje najbolje vrijeme te isplivao A
normu za reprezentaciju. Drugi dan je plivao 100sf i 50sf gdje je završio 14. i
10.

-Ovim rezultatima nagoviještaju odličan vrhunac sezone, ali se također nadaju još
boljim kako se ona bliži kraju – poručuju iz Ronilačkog kluba Šoderica.

gorica primila četiri komada

FOTO Napokon! Slaven pobijedio na Apašu nakon tri mjeseca, zabio i kadet Patrik Marić

U TIJEKU JE 20. OLIMPIJSKI FESTIVAL DJEČJIH VRTIĆA

VIDEO Ispunjena Bepova dvorana bodri više od 400 malih sportaša

napeto u veteranskim ligama

FOTO Jambra u Herešinu sprašio četiri komada, isto toliko i Nemčić za prvu pobjedu Miklinovca

dolazi neugodan protivnik

Radeljić: Imali smo žestok sastanak i neki se moraju zamisliti, jer je nedopustivo tako igrati