Ludbrežani i dalje drže vrh ljestvice

U 10. kolu 2.HRL Sjever rukometaši Ludbrega s čelne se pozicije dočekali osmoplasirani Zaprešić. Iako ovo nije bio derbi kola, susret je privukao značajan broj gledatelja koji su došli podržati domaće zbog izvrsnih rezultata RK-a Ludbreg u ovoj sezoni. Ludbrežani su odigrali najlošije poluvrijeme u ovoj sezoni pa su gosti iz Zaprešića u jednom trenutku vodili čak šest golova razlike.

U drugom poluvremenu domaći su igrali bolje, došli do poravnanja i pred sam kraj utakmice do minimalnog vodstva. Minutu i pol prije završetka RK Ludbreg imao je igrača više i dva napada za pobjedu, no u oba slučaja umjesto na krilo pokušali su odigrati na pivota što se pokazalo neuspješnim. Konačni rezultat 30:30 i podjela bodova kojom domaći čak mogu biti zadovoljniji. U sljedećem kolu Ludbrežani gostuju kod Ivančice u Ivancu, ali prije toga u srijedu igraju kup-utakmicu protiv Trnovca. (dv)