HODOČAŠĆE I DRUŽENJE

Ministranti posjetili svetište Majke Božje u Voćinu  

Župa svetog Vida iz Pitomače organizirala je za ministrante i djecu pomagače u crkvi hodočašće u svetište Majke Božje u Voćinu. U sklopu hodočašća ministranti i djeca upoznali su svetište, a služena je i sveta misa koju je predvodio župnik Darko Kelemenić. U povratku su posjetili i park prirode Jankovac na Papuku gdje su uživali u igri.

– Lijepo, duhovno, radosno i rekreativno smo proveli dan te zatražili zagovor Majke Božje za cijelu našu župnu zajednicu – navode u Župi svetog Vida.

FOTO Župa svetog Vida

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

U LUDBREŠKOM SVETIŠTU

Velečasni Josip Đurin predvodio duhovnu obnovu

ŽUPLJANI I ŽUPNIK POKRENULI INICIJATIVU

Gradit će se crkva u još jednom kvartu

ZAZVALI ZAGOVOR NEBSKE MAJKE

Župljani iz Starigrada hodočastili u Mariju Bistricu