ozlijeđena 22-godišnja putnica

Djevojka se autom zabila u stablo

Prometna nesreća u kojoj je ozlijeđena jedna osoba dogodila se u srijedu navečer na cesti nedaleko od Križevaca.

– Dana, 22. svibnja oko 21 sat na cesti Sveti Ivan Žabno – Bukovje Križevačko 20-godišnja vozačica upravljala je osobnim automobilom bjelovarske registarske oznake. Zbog neprilagođene brzine kretanja vozilom je sletjela van kolnika u putni jarak te udarila u stablo – priopćili su jutro nakon provedenog očevida iz Policijske uprave koprivničko – križevačke.

U prometnoj nesreći ozlijeđena je 22-godišnja putnica u automobilu, kvalifikacija ozljeda bit će poznata po zaprimanju liječničke dokumentacije, a policijski službenici provode kriminalističko istraživanje.

FOTO ilustracija/fotografija nema apsolutno nikakve veze s tekstom

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

NESREĆA U STARČEVIĆEVOJ

FOTO Autom udario u Podravkin reklamni pano

SAVJETI KOJI BI VAM MOGLI POMOĆI

Košta manje od dva eura, a može uništiti sav korov i pretvoriti vrt u bajku: Cvijeće će bujati, a povrće rasti kao nikad prije

Završna plesna svečanost u srcu Koprivnice

FOTO/VIDEO Ljetna revija mažoretkinja uz šarene lopte i ležaljke