KATEGORIJA U-13

Mladi rukometaši Koprivnice osvojili drugo mjesto na jakom turniru u Požegi

Mlada, U-13 ekipa Rukometnog kluba Koprivnica nastupila je na jakom turniru u Požegi. Osim njih, za postolja su se borili MRK Umag, RK Požega, RK NEXE, RK Bjelovar, RK Osijek, RK Slavonski Brod i RK Sisak.

U grupnoj fazi Koprivničanci su osvojili prvo mjesto pa dogurali do finala, gdje su nakon raspucavanja sedmeraca izgubili od Siska.

Uz to što su osvojili drugo mjesto, njihov Bruno Keser proglašen je najboljim igračem turnira.

FOTO RK Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

malonogometni turnir u Martijancu

Talenti ludbreške Podravine osvojili zlato i broncu u Martijancu

održana 6. Zlatna bućka Podravine

Ivano Grubić sa somom od osam kilograma najbolji. Pogledajte fotke i videoreportažu

natjecali se u tri kategorije

Na 5. kupu ŠN Općine Koprivnički Ivanec nastupilo 19 ekipa