Mladi vozač malo se ipak previše opustio

Mladić si malo popio, ali imao je kod sebe i drugih opijata

Kako izgleda mladića kojeg su ludbreški policajci zaustavili ovo nedjelje bio je pod utjecajem raznih opijata. No, na njega su isti djelovali opuštajuće te je policajcima nakon što je napuhao, odmah i to svojevoljno predao i drogu koju je imao kod sebe

– U nedjelju, 3, ožujka oko 20 sati u Varaždinskoj ulici u Poljancu, policijski službenici su zaustavili osobni automobil kojim je upravljao 22-godišnjak. Tom je prilikom utvrđeno da kao mladi vozač automobilom upravlja pod utjecajem alkohola od 0.59 promila. Također je isti policijskim službenicima dobrovoljno izručio vrećice s 2.05 grama droge amfetamin, dok je ponuđeno testiranje, odnosno vađenje krvi i urina radi analize na prisutnost droga, odbio. Zbog sumnje da će nastaviti s činjenjem prekršaja, priveden je u Policijsku postaju Ludbreg i smješten u posebnu prostoriju za zadržavanje do prestanka djelovanja opojnog sredstva- izvijestili su iz PU Varaždinske.

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

zadiranje u prava vlasništva

Policija predložila da se JCB vlasniku trajno oduzme. Evo zašto je sud to odbio

POSEBNA ČLANICA HGSS STANICE KOPRIVNICA

VIDEO Samo dva zlatna retrivera u Hrvatskoj spašavaju živote, a jedan od njih je Runa

jeste li znali?

Savjet starog vrtlara sve je oduševio: “Tko danas posije ovo povrće, već za 25 dana će brati prve plodove”