Nakon šest komada, stiže im istoimeni protivnik u derbiju kola

Lider prvenstva u 3. ŽNL Varaždin skupina Ludbreg ostao je i nakon osmog kola na maksimalnom broju bodova. Do domaće pobjede Bukovčan 27 došao je pred malim brojem navijača na lagani način jer je već u 9. minuti vodio 2:0. Pogotke su postigli Nenad Špoljarić i Dejan Švenda koji je u 44. minuti postigao i svoj drugi pogodak za 3:0, što je bio rezultat poluvremena.

U drugom poluvremenu domaći su postigli još tri pogotka za konačnih 6:0. Najprije je u 51. zabio Emanuel Matotek, deset minuta kasnije Vanja Matotek, a točku na ‘i’ stavio je Nikola Kapusta u 69. minuti. Utakmica je bila sasvim ‘prijateljska’ jer sudac nije imao potrebe potegnuti za kartonima, a gosti iz Karlovca nisu napravili niti jednu izmjenu iako neki njihovi igrači već nakon 30 minuta nisu mogli trčati. U sljedećem kolu derbi je u Velikom Bukovcu gdje drugoplasirani Bukovčan (VB) dočekuje lidera Bukovčan 27 (MB).

bio je ljut i odriješit

Ferenčina uoči Osijeka: Sto posto sam uvjeren u pobjedu, igrat će Lumala, od Šute očekujem gol

SVE JE VIŠE NEZADOVOLJNIH U UPRAVI, SPREMA LI SE NOVA PROMJENA TRENERA U MIŠKININOJ?