KOBNA VOŽNJA U RIKVERC ZA 87-GODIŠNJAKA

“Nisam niti osetil da sam lupil drugi auto”

Vožnja „u rikverc“ pokazala se kao prevelik zalogaj za 87-godišnjeg umirovljenika iz Koprivnice koji je ovih dana na prekršajnom odjelu suda doznao kaznu za prekršaje koje je počinio. Ovaj je „oldtimer“ u 6 sati ujutro 10. studenog prošle godine krenuo voziti unatrag Ulicom Željka Selingera u svom Mercedesu. No, 87-godišnjak se baš i nije proslavio jer se u jednom trenutku stražnjim desnim dijelom svog vozila zabio u lijevu bočnu stranu Opela kojeg je vlasnica propisno parkirala na obilježenom parkirnom mjestu.

Na Opelu je nastala materijalna šteta, a 87-godišnjak je potom, stoji u presudi, napustio mjesto događaja, a da vlasnici vozila nije ostavio osobne podatke i podatke o vozilu kojim je prouzročio prometnu nesreću. Ovaj je 87-godišnjak tijekom suđenja porekao odgovornost za prekršaj tvrdeći da je ostavio svoje osobne podatke, no njegova obrana nije prihvaćena jer se ispostavilo da je umirovljenik ranije policiji ispričao da uopće nije osjetio da je udario u drugo vozilo. Na kraju mu je izrečena novčana kazna od 540 eura, a vozačka dozvola B kategorije oduzeta mu je na mjesec dana.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Sve su priznali

Osuđen dvojac koji je provaljivao u crkve. Iz jedne ukrali i kutiju za milodare

Organizirala LOVAČKA STRELJAČKA UDRUGA PREKODRAVLJE

Lovci se okušali u gađanju glinenih golubova, zabavlja ih Franjo Barić

Nagrada križevaca 2026.

FOTO/VIDEO Tisuće zaljubljenika u brzinu okupirale Križevce, spektakl u tijeku