Objavljujemo popis odlikaša koprivničke Gimnazije

1.a: Ema Begić, Ivana Bosman, Matej Matijašić, Josipa Mikulec, Tara Tetec, Zita Zmaić.

1.b: Lana Bazijenec, Eva Genter, Marija Klarić, Lucija Peroš-Milošević, Ivan Pranić, Marija Slobođanac.

1.c: Nika Gašparić, Lucija Horvat, Damjan Koštarić, Jakov Koštarić, Vedran Lovrić, Izabela Lugarov, Martin Majerus, Laura Mesar, Anja Mihailović, Lorena Novoselac, Ema Rak, Simon Sović, Lara Zvonar.

1.d: Mia Begović, Jurica Biluš, Dinko Blažek, Leo Bradić, Pia Marija Crnković, Tara Đelekovčan, Sara Gašpar, Alegra Hammoud, Josipa Harambaša, Robert Horvat, Luka Jerčinović, Patrik Kautero, Teo Kežman, Luka Kiš, Marko Kovač, Viktor Petrović, Lucija Večenaj, Ana Vondraček.

1.e: Klara Jelovčan, Ivana Kadija, Marija Sakač, Una Zlatović.

1.f: Leona Hustić, Hrvoje Ivanda, Ana Javorić, Eva Mihaljević, Marko Šarić, Paolo Šimunic.

1.g: Nika Cik, Marko Franjo, Josipa Jušić, Franka Kotrošić, Petra Kovačević, Leonarda Marjanović, Erik Markovčić, Lara Mikulinjak, Rajna Perošić, Jana Salajec, Fran Sokolić, Lana Stanešić, Janko Suton, Borna Vazdar.

2.a: Elizabeta Evačić, Petar Horvat, Fran Henezi, Lorena Blažek, Nika Mehkek, Sara Puklek, Anja Slavinić, Ella Carek, Lucija Kordić, Petra Šarec, Dino Vutuc, Patricia Ferčec.

2.b: Mia Ban, Lorena Crnjak, Tara Despotušić, Jakov Gregurić, Matija Janičar, Jana Jelić, Lana Krošnjar, Ana Međimorec, Sara Marija Šapina, Žana Šipek, Nera Teufel, Lana Vutuc.

2.c: Domenika Božić, Đuro Bušić, Ina Grivić, Milka Grubešić, Tesa Kotarščak, Helena Lesar, Klara Miklošić, Vilim Miklošić, Maria Loreta Periša, Lovro Rasinec, Ida Rupčić, Niko Sertić, Tara Šambar, Nives Tomiek, Luka Udovičić, Ella Vrabelj.

2.d: Ivona Brkić, Karlo Delić, Patricija Dlesk, Karlo Đerđ, Karlo Knežević, Karlo List, Leon Matulec, Leonarda Mihoci, Fabian Perošić, Martina Petrović, Roko Petrović, Sara Salajpal, Ines Sataić, Borna Sočev, Domagoj Svržnjak, Eva Šimunić.

2.e:  Leon Gajski.

2.f: Fran Begić, Damjan Domanovac, Dorijan Habajec, Emanuela Hladnić, Lana Nogić, Fran Varvir, Lovro Zvonarek.

2.g: Matea Ćućić, Fran Filipović, Veronika Golubić, Tea Jaušić, Klementina Korošec, Patricija Mađerić, Lana Majdak, Vita Premec, Amalia Ščuri, Lana Šivak.

3.a: Bartol Begić, Lucas Gečić, Marta Jembrek, Bruna Lukša, Danea Rakita, Iva Tonklin, Ema Vinković, Lorna Zbodulja.

3.b: Noah Betlehem, Filipa Borščak Matić, Marin Gašparić, Petra Habdija, Alan Jantolek, Katja Kalavarić, Petra Mađarić, Larisa Sabolić, Roko Sinjeri, Hana Šegerec, Lucija Talan, Antea Valent, Dora Vuljak.

3.c: Roko Blažek, Ivan Delić, Jana Dombaj, Barbara Džendžo, Luka Đaković, Karla Margetić, Lovro Mršić, Dora Pavlović, Ema Pintarić, Nika Stančin, Rea Šijak.

3.d: Martin Barberic, Iva Betlehem, Teo Čokonaj, Ivan Janeković, Niko Kovačić, Lovro Lokotar, Matej Luketić, Dinko Majerus, Dunja Međurečan, Josip Mikulić, Hana Rajtarić, Ivan Sinjeri, Mia Sremec, Ela Šprem, Dorian Tarle.

3.e: Ana Benšić, Dunja Bodin, Luka Piplović, Iva Šenji, Anja Vranković.

3.f: Laura Čengija, Nika Matovina, Ivan Pleić.

3.g: Emi Kukec, Ivana Marković, David Petika, Jan Sinković, Nikolina Pejak, Lea Presek, Lucija Rajić, Klara Švenda.

4.a: Patricija Bačani, Ela Bebek, Sara Božić, Fran Friščić, Marija Gerić, Lara Habrka, Lea Horvat, Fran Katinčić, Katja Kukec, Karlo Matišić, Dominik Nemčić, Jakov Pavleković, Fran Piskač, Tena Šaško, Karla Šmitlehner, Marta Šola, Tea Vrhoci.

4.b: Patricija Jagarinec, Petra Ketiš, Ennio David Komljenović, Tea Kovačić, Ana Krupski, Dora Kuretić, Anja Matovina, Jana Neimarević, Emilija Smoljanović, Maja Špoljar, Ivana Treščec.

4.c: Sara Forjan, Nensi Glavnik, Lara Hodalić, Monika Horvat, Paola Jakopiček, Ivo Mijatović, Jana Nakić, Iva Remenar, Lovro Rod, Klara Seleš, Filip Sokolić, Dunja Svržnjak, Alenka Ščerbek, Luka Županić.

4.d: Luka Barešić, Petar Grubić, Maks Jerčinović, Lovro Klobučar, Leon Lončar, Mihovil Mađerić, Marin Petričević, Meri Ravlić, Mia Sever, Ivan Slobođanac, Adi Stajku, Klara Šerbetar, Iva Šimek, Vanda Žauhar-Henezi

4.e:  Nicole Ganžulić Balaško, Hrvoje Horvat, Melina Kovač, Antonia Zadro.

4.f: Jan Vuk, Matea Kapetanić.

4.g: Klara Benšić, Maja Blažok, Ema Cik, Bruno Dević, Ela Gašparić, Vanja Grubić, Gabriela Horvat, Dorijan Ivančan, Petra Jurec, Bruno Kovač, Lucija Kuzmić, Tina Odobašić, Nera Vrtiprah.

Facebook
Twitter
Email

Upišite pojam koji želite pretraživati

Na našoj stranici koristimo kolačiće (cookies) kako bismo Vam mogli pružati usluge, koje bez upotrebe kolačića ne bismo bili u mogućnosti pružati. Nastavkom korištenja stranice suglasni ste s korištenjem kolačića. PRAVILA PRIVATNOSTI