USRED BIJELA DANA

Očajni zaštitar traži pomoć građana, dva dečka mu ukrala bicikl pred nosom

U koprivničkoj grupi Što vas žulja upravo se pojavila očajnička objava, odnosno apel za pomoć. Zaštitar koji radi u zgradi Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje u Ulici hrvatske državnosti piše da mu je upravo ukraden bicikl.

Prema njegovim riječima, riječ je o potpuno crnom biciklu marke Norco, prepoznatljivom po prednjem i stražnjem blatobranu. Bicikl je nestao prije svega 20-ak minuta s gelendera ispred zgrade HZZO-a.

Zaštitar navodi kako su ga otuđila dvojica mlađih i mršavijih dečki koji su se na njemu odvezli s mjesta događaja.

Ako ih netko uoči, javite se osobno u zgradu HZZO-a ili u inbox na facebooku na ime Mirko Babić.

Foto: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

radovi vrijedni 230 tisuća eura

Podravsko selo dobiva moderan sportsko – rekreacijski centar na otvorenom

usporedba s ocjenom stanja kolnika iz 2017. godine

Unatoč uloženim milijunima, ceste se raspadaju

jeste li znali?

Stavila je ovu biljku na prozor i muhe u svom domu više nikad nije vidjela: “Košta manje od dva eura, a traje tjednima”