USRED BIJELA DANA

Očajni zaštitar traži pomoć građana, dva dečka mu ukrala bicikl pred nosom

U koprivničkoj grupi Što vas žulja upravo se pojavila očajnička objava, odnosno apel za pomoć. Zaštitar koji radi u zgradi Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje u Ulici hrvatske državnosti piše da mu je upravo ukraden bicikl.

Prema njegovim riječima, riječ je o potpuno crnom biciklu marke Norco, prepoznatljivom po prednjem i stražnjem blatobranu. Bicikl je nestao prije svega 20-ak minuta s gelendera ispred zgrade HZZO-a.

Zaštitar navodi kako su ga otuđila dvojica mlađih i mršavijih dečki koji su se na njemu odvezli s mjesta događaja.

Ako ih netko uoči, javite se osobno u zgradu HZZO-a ili u inbox na facebooku na ime Mirko Babić.

Foto: Ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

đurđevčani nezadovoljni

“Naše groblje izgleda jadno i tužno, ali bitno da su nam povisili naknadu”

nema bolje nego malo raditi na zemlji pa se rashladiti gemištom

VIDEO “I kad godina za nju nije dobra, ova je kultura na kraju uvijek najisplativija”

jeste li znali?

Pitali kuhara kako doznati je li maslinovo ulje stvarno domaće: “Samo ga stavite u hladnjak i ubrzo će vam sve biti jasno”