RECIDIVIST JE OPET UHVAĆEN

Ostao je bez radnog stroja i završio u zatvoru

U zatvoru je na 15 dana završio 42-godišnji ponavljač prometnih prekršaja. Odlučio je tako sudac nakon što ga je policija zaustavila u subotu u 20:45 u Đurđevcu u Ulici Tina Ujevića. Vozio je radni stroj koprivničke registarske oznake pod utjecajem alkohola od 1,88 promila i u vrijeme kada mu je vozačka dozvola ukinuta radi prikupljenih negativnih prekršajnih bodova, poručili su iz Policijske uprave koprivničko-križevačke. Dodali su da je zbog počinjenih istovrsnih prekršaja od vozača privremeno oduzet radni stroj te je o tome obaviješten nadležni prekršajni sud. Vozač je uhićen, a sud mu je odredio zadržavanje u zatvoru u trajanju od 15 dana te je predan u Zatvor u Bjelovaru, a odluku o sankcijama sud će donijeti naknadno.

FOTO ilustracija

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Dva dana špananja

FOTO/VIDEO Veliki malonogometni turnir u Ludbregu okupio 64 ekipe iz cijele regije

Ponovno u skolskim klupama

VIDEO Tri generacije zajedno slave obljetnicu početka školovanja! “Treba vratiti vremena kad je učitelj bio zakon”

Tragedija kod križničkog mosta

Rijeka je nabujala i sigurnost ronioca ugrožena, potraga je obustavljena do ponedjeljka