Drava Art Biennale u galeriji Koprivnica

Otvorena grupna izložba u kojoj sudjeluje 16 suvremenih umjetnika

Grupna izložba Drava Art Biennale (DAB) u kojoj sudjeluje 16 suvremenih umjetnika otvorena je jučer u Galeriji Koprivnica. Pred mnogobrojnim posjetiteljima, umjetnicima i studentima medijskog dizajna Sveučilišta Sjever, o izložbi su govorili ravnatelj Muzeja Robert Čimin, kustosice Maša Zamljačanec i Helena Kušenić te zamjenica gradonačelnika Ksenija Ostriž kojoj je pripala čast da otvori ovu zanimljivu izložbu.

U DAB-u ’23. sudjeluju: Nikolina Butorac i Gail Hocking, Ana Sobota, Valentina Damjanović, Josip Pratnemer, Ivan Midžić, Andreja Krušelj Pavličić, Irena Sabolović, Davor Mezak, i. j. PinO – Josip Ivančić, Dubravko Kuhta, Renata Ladović Meštrović, Nataša Takač, Vedran Ružić, Alem Korkut, Iskra kolektiv.

FOTO Grad Koprivnica

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Ministarstvo poljoprivrede predlaže velike promjene u lovstvu

Vozači će sami plaćati štetu od naleta na divljač ako nitko nije kriv

JESTE LI ZNALI?

Pitali vodoinstalatera kako ekspresno odčepiti odvod: “Dovoljna su samo dva sastojka, sigurno ih imate u kuhinji”

Podravina i Prigorje su u 20 godina izgubili gotovo svaki peti razred

Broj osnovnoškolaca smanjio se za 29 posto, a učitelja povećao za 12 posto