Nominacije za igračice sezone

Pandža i Pletikosić među elitom EHF Lige prvakinja

Nakon završetka aktualne sezone EHF Lige prvakinja, stigao je i trenutak za odabir najbolje postave natjecanja. Među elitom europskog rukometa zasluženo su se našle i dvije igračice Podravka Vegete, Katarina Pandža i Matea Pletikosić.

Pandža, na poziciji lijeve vanjske, i Pletikosić, kao srednja vanjska, imale su ključnu ulogu u igri Podravke ove sezone i svojim su nastupima zaradile nominacije u izboru za najbolju žensku ekipu Lige prvakinja.

Glasanje traje do ponoći u ponedjeljak, 9. lipnja, a svi navijači mogu dati svoj glas putem službene EHF aplikacije. Izbor se provodi u osam kategorija, sedam igračkih pozicija te jednoj obrambenoj.

Glasovi navijača čine 25 posto ukupnog broja bodova, dok ostatak odluke pripada igračicama, trenerima i predstavnicima medija. U konkurenciji se nalazi ukupno 47 rukometašica iz 15 zemalja, koje su svojim igrama tijekom sezone zaslužile priznanje stručnog EHF panela.

Najkorisnije igračice (MVP) i u muškoj i ženskoj konkurenciji bit će proglašene 27. lipnja, prilikom ždrijeba grupne faze nove sezone Lige prvaka i Lige prvakinja.

FOTO: Podravka Vegeta

Halo, Podravski!

Imate priču, vijest, fotku ili video?
Nešto vas muči ili želite nešto/nekoga pohvaliti?
Javite nam se!

Badminton turnir u Koprivnici okupio 50-ak natjecatelja

Ivan Kosor i Lara Bel najbolji u pojedinačnim A kategorijama

odluka pada sredinom lipnja

Pionirke i kadetkinje Koprivnice igraju kvalifikacije za Prvu ligu

Koprivničanac u prvoligašu iz baroknog grada proveo godinu i pol

Jurica Poldrugač više nije igrač Varaždina